Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

10 травня 2019 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


НІКОПОЛЬ ОНЛАЙНЗагальноліцейні батьківські збори

В Нікопольському профеісйному ліцеї 19.10.2018 року о 16.00 пройшли загальні батьківські збори для батьків перших курсів. Радо зустріли на реєстрації батьків майстри в/н других курсів. На зборах виступили заступник директора з НВЧ Ларіонова Марина Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи Бойша О.А. та психолог Паух Н.О. Батьків познайомили з сучасними програмними вимогами до навчання, правилами навчання в ліцеї та конкурентноспроможністю обраного професійного шляху учнів на ринку праці. Про забезпечення та пільги учнів повідомила заступник директора з виховної роботи Бойша О.А. Усі батьки з актової зали були запрошені майстрами та класними керівниками на групові батьківські збори до групових аудиторій.

«Хода за свободу від торгівлі людьми»

18 жовтня 2018 року учні Нікопольського професійного ліцею приєдналися до вуличної акції «Хода за свободу від торгівлі людьми». Учасники акції пройшлись мовчазною ходою тримаючи в руках плакати. Під час акції перехожим роздавали інформаційні листівки з рекомендаціями як не потрапити в пастку сучасного рабства.

«Pies pumpkin Fest!»

nezaleg

Учні та педагогічний колектив нашого ліцею прийняли святкову естафету та разом з іншими навчальними закладами міста взяли участь у фестивалі Pies pumpkin Fest. Для фестивалю були представлені роботи “hand-made” з природних матеріалів та гарбузів.Прикрасили експозицію «Мадам Брошкіна», «Козак Чуб», «Семен та Одарка», «Щедра господиня», «Кошик з фруктами». Надзвичайно цікавими для відвідувачів виставки стали роботи - «Карета для Попелюшки», «Мишачий дім», «Теремок», «Павучок», а наймолодші задивлялись на «Клітку з папугами» та «Годинник». Злет творчих ідей, креативу, позитивного настрою – найкраща відзнака для всіх учасників фестивалю!


З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

nezaleg

3 вересня 2018 року Нікопольський професійний ліцей вкотре відчинив двері для майбутніх кваліфікованих робітників. До занять приступили зварювальники, слюсарі з ремонту колісних засобів, швачка, вишивальники, кравці, маляра, штукатури, лицювальники, плиточники, кухарі, офіціанти.На урочистій лінійці директор Веретеніна Олена Олександрівна відзначила грамотами досягнення учнів, призерів обласних олімпіад та Всеукраїнських конкурсів, та їх керівників. Радо вітали на єдиному першому уроці своїх учнів класні керівники та майстри в/н.

Успіхів та майбутніх звершень в новому 2018-2019 навчальному році!


geroy

Конкурс "Ми проти насилля та жорстокості"

Учні Нікопольського професійного ліцею прийняли участь в обласному конкурсі
"Ми проти насилля та жорстокості".
Серед 846 учнівських малюнків в номінації "Ця рука не вдарить дитину" було відмічено роботу
учениці групи 169 за професією "Кухар. Офіціант " Багніт Марії.

Вітаємо Багніт Марію!

Місячник здорового способу життя в НПЛ

В Нікопольському професійному ліцеї пройшов Місячник здорового способу життя. Із зацікавленням, творчі учні прийняли участь в конкурсі плакатів "ПАЛІННЮ - НІ!". До конкурсної комісії було надано 53 роботи. Найцікавіші роботи, згідно призових місць,були відмічені нагородами.

Запам'ятався учням і квест «Краще! Швидше! Міцніше!», в якому прийняло участь 6 команд, а команду групи № 169 (кухар, офіціант) у складі Багніт Марії, Дніпровської Юлії, Назирова Давида, Наливайко Максима, Телюка Тараса - визначено ПЕРЕМОЖЦЯМИ квесту. Квест з 6 пунктів-завдань та нормативом часу 90 хвилин успішно пройдено командою за 65,32 хвилини!

З успіхом пройшла акція "Обміняй цигарку на цукерку", яка була організована з ініціативи учнівського самоврядування ліцею.


БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!


ДЕНЬ СВОБОДИ І ГІДНОСТІ


З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2017 року в м.Нікополь ,біля Меморіалу «Захисник України» відбувся мітинг. В мітингу взяли участь учні Нікопольського професійного ліцею група № 176 (електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів), майстер в/н Козлова В.В. та викладач історії Івінська В.М. Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО. Присутні на мітингу запалили лампадки і свічки пам’яті та склали спільну молитву за загиблими героями, які віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

Першого вересня Нікопольський професійний ліцей

радо зустрічав своїх учнів!

Урочисто пролунав Гімн України і традиційно розпочалася Лінійка, присвячена Дню Знань. Директор, Веретеніна О.О. привітала учнів з обраним шляхом кваліфікованого робітника та побажала високих досягнень в навчанні і праці. Подяками і грамотами були відзначені «зірки» ліцею: учасники військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») рій «Микитинці», гравці футбольної збірної НПЛ, лауреати «Фестивального дивограю профтехосвіти» - Камінська Олександра, Гога Юрій, Тітова Мирослава, учасники обласного молодіжного фестивалю мод "Весняна акварель - 2017" - Тюстіна Олена, Панченко Євгенія, Сидоренко Світлана, Вєтрова Анна, учасники Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» з відзнакою «Добре» - Компнієць Андрій, Кочетов Артур, учасник ІІІ Всеукраїнської наукової конференції - Касьянов Андрій, а також Наливайко Максим за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі «Комп’ютерний дизайн» в номінації «Артдизайн. Фотоколаж».


Хвилиною мовчання вшанована пам'ять випускників НПЛ, героїв АТО, які загинули за нежалежність і теритриальну цілісність України - Троценка Максима, Касьянова Сергій, Москаленка Сергія, Біжка Анатолія.
Перший дзвоник запросив всіх учнів на перший урок у ліцеї: «Поважаємо Європейські цінності — будуємо сучасну Україну».

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових сподівань!

Наснаги і творчих звершень в новому 2017-2018 навчальному році!


Пам'ять! Гірка пам'ять війни!

07. 04. 2017 року в НПЛ відбулася лінійка присвячена річниці відкриття меморіальної дошки пам`яті загиблим героям АТО – випускникам ліцею. Пам'ять! Вона ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву. Пам'ять! Що ти залишила? Сльози матерів? Наречених, що не долюбили своїх хлопців? Поминальний дзвін та тепло свічки? Хай горять свічки, як болючий щем про наших героїв, які навічно стали журавлями…

Вони полягли навіки...

Москаленко Сергій

Троценко Максим

Касьянов Сергій

Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з АТО.
Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.
"Ми – діти козацького роду"

В рамках проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)», з метою активування і поглиблення знань учнів про українське козацтво та традиції часів Запорізької Січі; виховання поваги до історичної спадщини рідного народу; формування навичок командної роботи, 29 березня 2017 року в Нікопольському професійному ліцеї викладачем історії була проведена історична вікторина «Ми – діти козацького роду!», між роєм «Микитинці» (група № 165, слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник) та «Козацька вдача» ( група № 168, слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник). Перемогу в вікторині здобув рій «Козацька вдача».8 лютого - День визволення Нікополя від нацистських окупантів

В Нікопольському професійному ліцеї до дня визволення Нікопольщини відбулися виховні заходи. Бібліотекарем була організована виставка - інсталяція «Спогади».


Виховна година "Пам'ятай про Крути"

27 січня в м. Нікополі був проведений мітинг з нагоди вшанування пам`яті героїв Крут на якому були присутні учні групи №169 (Кухар, офіціант) кл. керівник Івінська В.М. та учні групи 168 (Слюсар з ремонту автомобілів) класний керівник - Москаленко Л.М.

В Нікопольському професійному ліцеї до Дня вшанування памяті героїв Крут викладачем історії Івінською В.М. була проведена виховна година «Пам`ятай про крути». На заході були присутні учні груп першого та другого курсу.


Зустріч з учасниками АТО

27.01.17 у Нікопольському професійному ліцеї пройшла зустріч з учасниками АТО Бичковим Денисом Віталійовичем (з 1998р. по 2001р.), який вчився за професією "Електрогазозварник" у НПЛ(ПТУ- 42), Пермяковим Едуардом Анатолійовичем, Губою Іваном Віталійовичем. Усі вони були покликані в ряди захисників України в 2014р, в самий розпал бойових дій на сході нашої країни. Службу проходили в 40-му батальйоні територіальної оборони України "Кривбас". Губа Іван розповів як був мобілізований у 2014р. у збройні сили, про перші бої на сході України. Особливу увагу Іван звернув на бої за Іловайськ, подальші оточення і про спробу виходу з оточення по так званому "Зеленому коридору". Під час виходу Губа Іван був узятий в полон регулярними частинами Псковської ДШБ ВС РФ. Бичків Денис розповів як воював під Дебальцево, і про вихід з оточення і про своє поранення, яке отримав 2 лютого 2015р. З цим пораненням Денис воював протягом 5 діб і тільки потім був госпіталізований. Так само у своєму виступі учасники АТО акцентували увагу на скрутне становище з спорядженням, озброєнням тощо.


"Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту"

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, який був заснований у 2005 році спеціальною резолюцією ООН. Саме в цей день у 1945 році радянська армія звільнила в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Освенцим (Аушвіц-Біркенау), розташованого в 70 кілометрах від Кракова. За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 мільйонів людей. Всього у фашистських таборах смерті було знищено шість мільйонів євреїв і мільйони людей інших національностей.

Детальніше...

Зустріч з учасниками АТО та волонтером Кукушкіним В.О. в Центральній міській бібліотеці.


Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до нашого краю гордості за наших захисників 22 листопада 2016 року учні НПЛ гр.169 (Кухар, офіціант), гр.170 (Штукатур, лицювальник – плиточник,маляр); гр. 168 (Електрозварник, слюсар з ремонту автомобілів); гр.171 (Лаборант ХБА, офісний службовець (бухгалтерія)); гр. 165 (Електрозварник, слюсар з ремонту автомобілів) відвідали захід – зустріч «Жива книга» «Я – патріот!» з волонтером Кукушкіним В.О.в Центральній міській бібліотеців Центральній міській бібліотеців Центральній міській бібліотеці.

На зустрічі волонтер Віталій Олексійович поділився спогадами, що пережив зі своїми побратимами за час, проведений в зоні АТО на кордоні з Росією, та продемонстрував фрагмент боєзіткнення з супротивником. Наші учні мали змогу побачити фрагменти мін, гільз, тубус з гранатомета. В залі панувала тиша… Наприкінці зустрічі бажаючі мали змогу сфотографуватися в касці та бронежилеті з кулеметом. Зустріч закінчилася , але залишилися спогади, пережиті емоції, та надія на краще мирне майбутнє.День студента в Нікопольському професійному ліцеї.


Міжнародний день студента відзначають з 1942 року в честь студентів, які вийшли на мітинг в окупованій фашистами Празі в 1939 році, після чого більше тисячі молодих людей були відправлені в концтабори. В наш час цей день прийнято проводити весело в стінах навчальних закладів та за їх межами. 17 листопада 2016 року Нікопольському професійному ліцеї учнівським самоврядуванням було підготовлено випуск стіннівок , привітань до дня студента та концертна програма.

З метою профорієнтаційної роботи були запрошені на святковий концерт учні міських шкіл №24, №15. Учні школи № 24 не тільки були глядачами, а ще й учасниками святкового концерту. особливу атмосферу створила святково прикрашена зала, відповідальними за оформлення якої були актив групи №163 «Швачка, вишивальник» Сидоренко Світлана та Казновецька Євгенія разом з майстрами Щербак Л.Г. та Артеменко Л.О. Родзинкою свята стала розважальна концертна програма підготовлена активом учнівського самоврядування. Першими подарували своє танцювальне привітання гр. 169 «Кухар – офіціант» Бойша Анастасія, Дем’яненко Діана, Коптєлова Марина , 0тян Варвара , Хобта Альона, Плакса Надія, Колганова Анастасія. Особливо яскравими були ведучі свята у виконанні яких прозвучали пісні « Я буду жить для тебя» Титової Мирослави, та «На Дискотеку» Гоги Юрія. Найкращими були номери гр. 170 «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» танок «Гоу – гоу», гр.174 «Кравець» танок «Патимейкер», збірна танцювальна груп 170,164, 171 танок «Дитяча година», гр. 165 «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» 2 курсу танок у стилі брейк, пісня «Stop people» у виконанні Кривоніс Юлії група 163 «Швачка. Вишивальник» та пісня «Zaz – je veux» у виконанні Кудревської Анастасії гр. №169 професії «Кухар.Офіціант», номери стенд-ап «Маршрутка» гр. 158 професії «Слюсар з ремонту автомобілів. Електрогазозварник» 3 курсу та «Контрольна робота» гр. 168 «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» 1 курсу . Кульмінацією свята стали сюрприз від танцювального колективу «Bronx», а також пісня «Розпали вогонь» у виконанні ведучої свята Титової Мирослави, яка стала фінальним акордом і викликала хвилю оплесків . Організація та проведення Дня студента - це день. коли наші студенти , хай на короткий час випробовують свої творчі та організаторські здібності.“Просвітницький творчий конкурс в НПЛ «МИ ПРОТИ НАСИЛЛЯ І ЖОРСТОКОСТІ!»”


26.10.2016 р. в Нікопольському професійному ліцеї пройшов творчий конкурс "Ми проти насилля і жорстокості". Учні ліцею з творчим підходом показали чітку позицію молоді НПЛ стосовно взаємовідносин в суспільстві та відношенню людей до оточуючого. Чекаємо на оголошення переможців!“Вибори активу учнівського самоврядування”


20.10.2016 р.відбулися збори учнівського самоврядування Нікопольського професійного ліцею. на збори були запрошені заступник директора з виховної роботи Бойша Ольга Анатоліївна та психолог НПЛ Паух Наталія Олексіївна. на зборах бувобраний новий актив учнівського самоврядування та визначено план підготовки до загальноліцейних заходів згідно річного плану виховної роботи та оновлені заходи щодо порушників серед учнів ліцею.“Він писав нам нашу історію і творив нам нашу історію”


У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків. До таких велетнів української національної культури належить Михайло Грушевський (1866-1934) — визначний історик, археолог, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, організатор української науки, громадсько-політичний і державний діяч, засновник Української Народної Республіки. Саме з його творчою спадщиною пов'язані ідеї відродження української культури і науки, історичної свідомості й національної гідності народу. Тільки в незалежній Україні стало можливим об'єктивне висвітлення постаті Михайла Грушевського, належне поцінування його внеску в українську науку і державність, видання його творів і вшанування його пам'яті. До 150-ї річниці з дня народження Михайла Грушевського у Нікопольському професійному ліцеї були проведені такі заходи:

Викладач історії Івінська В.М. для учнів першого та другого курсу провела відеолекторій «М. Грушевський – обличчя з купюри».

Класними керівниками груп були проведені виховна година «Завдяки історичної пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою»

Бібліотекарем НПЛ, Виперайленко О.М., на базі БІЦ оформлена тематична полиця «М. Грушеський – історик, політичний та державний діяч»“75-річчя трагедії Бабиного Яру”


У 2016 році Україна та світ вшановують 75-ті роковини трагедії у Бабиному Яру. Це місце закарбувалося в історії як символ Голокосту: у вересні 1941 року тут розпочалися масові розстріли, що забрали понад 100 тисяч життів. З метою вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, 29 вересня 2016 року в Нікопольському професійному ліцеї, викладачем історії Івінською Вікторією Миколаївною на базі групи № 169 (кухар, офіціант), була проведена виховна година на тему «Трагедія Бабиного Яру – в серці українського народу». На заході присутні групи першого та другого курсу.Загальноліцейні батьківські збори


В Нікопольському профеісйному ліцеї 05.10.2016 року о 15.30 пройшли загальні батьківські збори для батьків перших курсів. Радо зустріли на реєстрації батьків майстри в/н перших курсів. На зборах виступили заступник директора з НВЧ Ларіонова Марина Анатоліївна,заступник директора з НР Мурашко Людмила Анатоліївна та застурник директора з виховної роботи Бойша О.А. Батьків познайомили з сучасними програмними вимогами до навчання, правилами навчання в ліцеї та конкурентноспроможністю обраного професійного шляху учнів на ринку праці. Про забезпечення та пільги учнів повідомила заступник диреткора з виховної роботи Бойша О.А.

Вітаємо всіх першокурсників та їх батьків в Нікопольському професійному ліцеї!День вчителя в Нікопольському професійному ліцеї

Вітаємо зі святом всіх працівників професійно-технічної освіти!В Нікопольському професійному ліцеї до Дня вчителя пройшло святкове мікс-шоу «Пісні і танці з зірками». В програмі взяли участь молоді викладачі та майстри в/н разом з учнями своїх груп. Запальною ламбадою порадували учениці груп 163 професії «Швачка. Вишивальник» (ІІ курс) та 169 професії «Кухар.Офіціант» (І курс) разом з викладачем англійської мови Шевченко Сергієм Васильовичем. В ліцей на гастролі завітали циркові актори груп 174 професії «Кравець» та 168 професії «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» разом з викладачем математики Москаленко Людмилою Михайлівною. Розмаїття українського фольклору подарували глядачам козаки рою «Козацька воля» (група 158 «Слюсар з ремонту автомобілів. Електрогазозварник») та учениці І курсу групи 171 професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу. Конторський службовець» разом з викладачем інформатики та інформаційних технологій Мусіхіною Ольгою Юріївною. До Індії усіх глядачів запросив майстер в/н Остахов Юрій Володимирович разом з групою 173 професії «Електрогазозварник» та чарівною танцівницею гр.163. Зірка сучасної естради, майстер в/н Кущ Неля Володимирівна та учні груп 157 та 170 професії «Маляр.Штукатур» подарували пісню «Shady lady», а рок-н-рольним танком запалив учень групи 164 професії «Маляр. Штукатур» ІІ курсу Юрій Гога разом з ученицями 162 професії «Кухар. Офіціант» ІІ курсу. Про спорт нагадали учениці групи 167 професії «Кравець» та учні групи 165 професії «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» та майстер в/н Дорошенко Тетяна Валеріївна.


В Нікопольському професійному ліцеї продзвенів перший дзвоник

І знову до ліцею! До нових знань, перемог, на зустріч зі своїми наставниками, вчителями, друзями! Нікопольський професійний ліцей гостинно відкрив двері для учнів першого курсу, які прийшли отримати професії електрогазозварника, слюсаря з ремонту автомобілів, кравця, маляра-штукатура, лицювальника – плиточника, лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу, офісного службовця, кухаря, офіціанта.
Відзнаку отримали кращі учні другого, третього курсу, які протягом минулого навчального року показали високі результати на виробничому навчанні, брали активну участь у підготовці ліцею до нового навчального року, у загальноліцейних, міських та обласних заходах, учнівських олімпіадах. Директор НПЛ Веретеніна Олена Олександрівна висловила окрему подяку учням, які приймали участь у військово-патріотичній дитячо-юнацькій грі «Сокіл» («Джура») та достойно захищали честь ліцею на регіональних змаганнях у місті Апостолово, виборовши ІІ місце
Усі присунтні на святковій лінійці пройнялися нотками патріотизму. З вітальним словом до учнів звернувся Чекмаєв Павло у минулому – наш учень, а тепер - учасник АТО. Від учнів та працівників ліцею були покладені квіти до меморіалу пам’яті загиблим героям – нашим випускникам Москаленко Сергію, Касьянову Сергію, Троценку Максиму та герою праці Івану Дмитровичу Ганчеву . На свято завітала і випукниця 2015 року Філічева Анна, яка протягом трьох років очолювала учнівське самоврядування.
Новий 2016-2017 навчальний рік розпочато! Для учнів пролунав перший дзвоник і заступник директора з навчально-виховної роботи Бойша Ольга Анатоліївна запросила всіх на перший урок «Від проголошення Незалежності до нової України», побажала усім натхнення, здоров’я, творчості і миру.

У ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ !!!

24 червня 2016 року в Нікопольському професійному ліцеї відбулась урочиста лінійка присвячена випуску 2016 року. Разом з дипломами та грамотами випускники отримали горде звання: кваліфікований робітник України. Шість випускних груп попрощалися сьогодні з ліцеєм, вісім учнів отримали дипломи з відзнакою, та майже всі випускники були відзначені почесними грамотами та подяками. Ведучими свята були викладачі Івінська Вікторія Миколаївна, Москаленко Людмила Михайлівна та учениці І курсу Бєляєва Тетяна і Кривоніс Юлія.
Привітати випускників прийшли батьки, викладачі, майстри виробничого навчання. Усі присутні побажали учням бути справжніми патріотами України. Наша держава переживає нелегкі часи, гинуть люди, наші земляки. Тому ми, у дні найурочистіших подій, покладаємо квіти до Меморіальної дошки випускникам ліцею, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України – Москаленко Сергію, Троценко Максиму, Касьянов Сергію.
Виконуюча обов’язки директора НПЛ Веретеніна Олена Олександрівна у своїй урочистій промові побажала випускникам не забувати свій навчальний заклад, бути гідними громадянами своєї Батьківщини та цінувати і боротися за власні мрії. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бойша Ольга Анатоліївна згадала ліцейне життя випускників та нагородила подяками за активну участь у житті ліцею . З вітальним словом звернулась до учнів класний керівник групи № 148 Москаленко Людмила Михайлівна, від імені всіх батьків виступила голова батьківського комітету групи № 150 Смирнова Ольга Миколаївна.
Теплі слова щирої подяки лунали і від випускників: учень групи № 148 фіналіст конкурсу "Учень року", один з найкращих спортсменів Замєтаєв Артур.
Протягом урочисої лінійки усіх присутніх на святі радували промінями своїх талантів учні першого і другого курсу: лауреат обласного фестивалю художньої самодіяльності "Фестивальний дивограй профтехосвіти" Камінська Олександра, учениця групи № 163 Кривоніс Юлія, учень групи № 164 Гога Юрій та запрошений колектив східного танцю.


Дивограй

"Фестивальний дивограй профтехосвіти",

присвячений 25-річниці Незалежності України


13 квітня 2016 року в м. Нікополь відбувся ІІ тур ргіонального огляду обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти – 2016». Захід проводився у формі публічного конкурсного прослуховування серед колективів художньої самодіяльності й окремих виконавців, молодіжних студій та об’єднань учнів навчальних закладів ПТО регіону. 07 червня 2016 року в м.Дніпропетровськ відбувся фінал обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти». Учениця Нікопольського професійного ліцею Камінська Олександра отримала диплом лауреата в номінації «Хореографічне мистецтво».

Вітаємо всіх учасників фестивалю!21 травня 2016 р. - День Європи в Україні

з 16 по 20 травня 2016 року в Нікопольському професійному ліцеї відбувся тиждень з предмету "Європейський вибір України" присвячений Дню Європи з метою поширення інформації про Європейський Союз серед молоді.
В бібліотечно-інформаційному центрі читацьким гуртком під керівництвом бібліотекаря Мороз Т.О. оформлено інформаційний стенд «Європейський вибір України»; Класними керівниками проведено виховні години за темами: « Ми – Європейці», «21 травня – День Європи»; Викладач предмету «Європейський вибір України» Бойша О.А. організувала віртуальну подорож країнами Європи, та перегляд відеофільму «Європа: від війни до миру», Керівник фізичного виховання провів інформаційну годину «Книга рекордів Гіннеса України в порівнянні з Європою»; Активом учнівського самоврядування записано дебютний випуск аудіоподкасту присвяченому Дню Європи.

Миті пам’яті живуть в кожному з нас...


Нікопольський професійний ліцей відзначає День Пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом в Європі


З 07 по 09 травня 2016 року учні Нікопольського професійного ліцею взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Перемоги над нацизмом в Європі та до Дня пам’яті та примирення з метою вшанування пам’яті загиблих героїв Великої Світової війни 1941 – 1945 років. Учні групи № 162 "Кухар, офіціант "поклали квіти до меморіалу "Літак". На урочисту ходу до меморіалу "Вічна Слава" вийшли учні груп № 163 "Швачка, вишивальник", № 165 "Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів", 167 "Кравець". учні зустрічалися з ветеранами, дарували квіти та сувеніри, виготовлені власними руками.
Класний керівник групи № 158 Мусіхіна Ольга Юріївна провела відкриту виховну годину "Миті пам’яті живуть в кожному з нас" . Учні та гості заходу мали змогу переглянути документальні відео-фільми і ознайомитись з учнівськими проектами. Разом з учнями викладач розпочала Марафон пам’яті загиблих по всій Україні. Під кінець уроку представники від груп №165 та № 163 вшанували пам’ять загиблих в м. Нікополі поклавши квіти до меморіалу Вічного вогню від імені всього колективу Нікопольського професійного ліцею.Нікопольський професійний ліцей відзначив діяльність Українських Січових Стрільців
та 100-річчя їх пермоги на горі Маківка

з 4 по 6 травня 2016 року в Нікопольському професійному ліцеї проходили заходи з нагоди відзначення діяльності Українських Січових Стрільців та 100-річчя їх перемоги на горі "Маківка"
Класними керівниками, майстрами виробничого навчання проведені виховні години в групах за темами: «Підкорювачі гори Маківка», «Пам’ять народна не згасне».
Викладачем історії Івінською В.М. організовано перегляд відеофільму «Бій за гору Маківка», проведено в групах І курсу відео лекторій «Підкорювачі гори Маківка».
Бібліотекарем Мороз Т.О. підготовлено історичну довідку для виховної роботи з учнями та оформлено тематичну виставку літератури «Пам’яті легіону Українських січових стрільців».

"Козацькому роду нема переводу!"

29.04.2016 року пройшов І (регіональний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед професійно-технічних навчальних закладів Нікопольського регіону в м.Апостолово. В змаганнях взяли участь рої професійно-технічних навчальних закладів міст Апостолово, Томаківки, Марганця, Зеленодольська, Орджонікідзе, Нікопольського центру професійної освіти та Нікопольського професійного ліцею. Козацькі змагання були направлені на кмітливість, мужність, силу та волю.

Серед призерів – учні Нікопольського професійного ліцею. Рій «Козацька воля» зайняв ІІ місце у змаганнях. Абсолютний рекорд серед джурівців встановили: Омельченко Максим – «Армреслінг», Рибалко Євген – «Підтягування», Чимирис Сергій – гасіння пожежі з вогнегасника. З кращими результатами була подолана смуга перешкод.

Вітаємо переможців і бажаємо героїчних злетів в майбутньому!

Учні Нікопольського професійного ліцею на міському мітингу до 30-річчя Чорнобильської котастрофи

Не пахнуть навіть встелені гвоздики

Ті квіти болю, сліз й журби

І світла пам`ять лишиться на віки

Безсмертним душам спільної біди.

26-го квітня, у день аварії на Чорнобильській АЕС, учні Нікопольського професійного ліцею групи № 162 «Кухар. Офіціант» відвідали мітинг, присвячений 30-річчю катастрофи.

Окрім учасників тих страшних подій, і вдів ліквідаторів, які, не стримуючи сліз, стояли зі світлинами своїх чоловіків, на заході були присутні представники міської влади, депутатського корпусу, промислових підприємств, духовенство, школярі та інші небайдужі нікопольці.
Під час мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та померлих ліквідаторів. Духовенство справило панахиду за героями, які відійшли у вічність, потрапивши під «чорне крило радіації». На їх честь лунали збройні залпи.

На при кінці заходу учні Нікопольського професійного ліцею разом з усіма присутніми поклали квіти до меморіалу та зі словами подяки і скорботи вручили букети ліквідаторам.


V Нікопольський регіональний музейний фестиваль
23 квітня 2016 року

Нікопольський професійний ліцей став лауреатом фестивалю!

І знову учні Нікопольського професійного ліцею на п’єдесталі тріумфу.
Колекція сучасного стилізованого народного вбрання «Золотіє нива України на синьому тлі» (творча дипломна робота учениць випускної групи № 143 за професією «Швачка. Вишивальник» під керівництвом майстрів виробничого навчання Горелик О.І., Щербак Л.Г., викладача Виперайленко О.М.) – увійшла в п’ятірку найкращих конкурсних робіт та отримала диплом переможця фестивалю.


Учениці групи № 143 НПЛ за професією «Швачка. Вишивальник» Вєтрова А., Сидоренко С. представили колекцію «Золотіє нива України на синьому тлі»


Вручення дипломів

лауреата та переможця
V Нікопольського регіонального музейного фестивалю.Зустріч випускників Нікопольського професійного ліцею

з представником військової частини Нікопольського зенітного ракетного полку

15 квітня 2016 року відбулась зустріч випускників Нікопольського професійного ліцею із начальником Пожарного Обслуговування ТВО заступника з виховної роботи технічної батареї, старшиною Томашевським Максимом Миколайовичем. Юнаки отримали вичерпну інформацію щодо умов прийняття на військову строкову службу та за контрактом, критерії відбору, заробітну плату, подання необхідних документів, соціального забезпечення з переглядом відео матеріалів.

ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДИВОГРАЙ ПРОФТЕХОСВІТИ – 2016

13 квітня 2016 року в м. Нікополь відбувся ІІ тур ргіонального огляду обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти – 2016 » присвячений 25-річниці Незалежності України . Гостинно відкрив свої двері учасникам та гостям свята Нікопольський культурно – дозвіллєвий центр.
Захід проводився у формі публічного конкурсного прослуховування серед колективів художньої самодіяльності й окремих виконавців, молодіжних студій та об’єднань учнів навчальних закладів ПТО регіону. Оцінювало виступи творчих колективів журі у складі представників департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області.

Обдаровані учні Нікопольського професійного ліцею достойно представили наш навчальний заклад серед учасників регіону.
Учасники військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – козачата рою «Козацька воля» продемонстрували навички військової муштри і сценку «Як козаків до школи приймали».(Керівники: майстер в/н Козлова В.В. та кл. керівник Мусихіна О.Ю.)

Онікієнко Аліна учениця гр. № 162 «Кухар офіціант» зачарувала грою на бандурі з піснею «Журавка». (керівник: майстер в/н Халеєва Т.В.)

Іванова Ванесса учениця гр. № 163 «Швачка, вишивальник», подарувала глядачам і членам журі індійський танок. (керівник: майстер в/н Щербак Л.Г.)

Камінська Олександра учениця гр. № 163 «Швачка, вишивальник» продемонструвала запальний характер східного танцю. (керівник: майстер в/н Щербак Л.Г.)

Гога Юрій учень гр. № 164 «Маляр, штукатур, лицювальник – плиточник» виконав енергійну пісню «Ми – українці»(Керівник: Занудько Л.Є.)

Особливий інтерес гостей та членів журі викликала виставка творчої майстерності Нікопольського професійного ліцею, де були представлені авторські та гурткові роботи учнів НПЛ.


Зустріч учнів Нікопольського професійного ліцею з учасниками бойових дій в зоні АТО

18 березня 2016 року учні І та ІІ курсу Нікопольського професійного ліцею по професії «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів» зустрілись з ветеранами АТО на базі міської центральної бібліотеки.
Хлопці затамувавши подих слухали розповіді ветеранів про воєнні дії на Донбасі. Від імені всього ліцею, учні висловили глибоку вдячність та шану бійцям за їхню силу волі та мужність, вручили Книги пам’яті, виготовлені спеціально для ветеранів, із побажаннями здоров’я, удачі, миру і злагоди.


Посвята учнів І курсу Нікопольського професійного ліцею у молоді козаки в рамках Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

10 березня 2016 року в Нікопольсьому професійному ліцеї відбулась урочиста посвята учнів І курсу у молоді козаки та створення нового козацького куреню «Микитинці», з метою розширення знань про історію козацтва, шанобливого ставлення до героїчного минулого предків та наслідувати кращі риси козаків – мужність, гідність, добродушність, безкорисливість та любов до Батьківщини.


Зустріч учнів Нікопольського професійного ліцею з майстром спорту міжнародного класу з футболу
Сімашко Костянтином

24 лютого 2016 року у Нікопольському професійному ліцеї відбулась зустріч з Сімашко Костянтином, майстром спорту міжнародного класу з футболу, членом Параолімпійської збірної команди України, почесним громадянином міста Нікополь. Організовано керівником фізичного виховання Лисенко Г.В. та викладачем фізичного виховання Зайцевим М.М.
Зустріч пройшла в теплій атмосфері, сортсмен розповів про свої спортивні досягнення, відповідав на запитання учнів. Діти були вражені силою духу спортсменів - параолімпійців. Захід проходив на предедні обласної спартакіади, тож Костянтин побажав збірній ліцею перемог у цих змаганнях, високих досягеннь у спорті, навчанні, житті.


Учні Нікопольского професійного ліцею у військовій частині м. Нікополь

13 січня 2016 року представники Нікопольського професійного ліцею разом з міською громадською організацією «За щасливе майбутнє» зі святковим концертом відвідали Нікопольську військову частину.

В програмі концерту були: привітання від заступника директора ліцею Бойші О.А., запальні танці, новорічні пісні, цирковий номер, пантоміма, театралізоване дійство «Вертеп» та поздоровлення від Діда Мороза і Снігуроньки. Сюрпризом для віськовослужбовців стало вручення короваю та невеличких солодких подаунків із передбаченнями, виготовлені учнями.

По завершенню концерту для учнів та гостей заходу, було проведено екскурсію до музею військової слави зенітно-ракетних військ м. Нікополь.


НОВОРІЧНЕ СВЯТО В НІКОПОЛЬСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

28 грудня 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї відбувся святковий концерт. Учні ліцею подарували неповторний новорічний настрій розмаїттям талантів для всіх присутніх на святі.

Романтичні та запальні пісні, вертеп, веселі новорічні казки та багато цікавих танцювальних номерів: східні, сучасні , брейк – денс, індійські танці та новинка - танок у стилі пантоміми.

Майже всі групи прийняли участь в конкурсі новорічних екібан, які прикрасили актовий зал.

З добрими побажаннями завітали на свято Дід Мороз та Снігуронька, щоб привітати учнів і педагогічний колектив із наступаючим Новим роком мавпи.


«Ми проти насильства та жорстокості»

підведення підсумків просвітніцького конкурсу

04 грудня 2015 року учениця Нікопольського професійного ліцею Кірюшина Лілія (гр. № 167 по професії «Кравець») була запрошена до Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти в м. Дніпропетровськ на захід, де підводились підсумки обласного просвітницького конкурсу «Ми проти жорстокості та насильства».

Малюнок нашої учениці зайняв призове місце серед робіт учнів ПТНЗ області.

Кірюшина Лілія за участь у конкурсі відзначена почесною грамотою та нагороджена солодким призом.


Виховний захід до Дня Збройних сил України

04 грудня в Нікопольському професійному ліцеї відбулась зустріч з учасниками АТО, волонтерами, присвячена Дню Збройних Сил України та Дню Волонтерів.

Учні ліцею зустрілись із земляками, патріотами, учасникими АТО: Плутарьовим Євгенієм, Царуком Миколою, які розповіли про героїчні будні наших воїнів у захисті своїх кордонів, про побратимів.

На захід були запрошені представники волонтерських організацій міста: Горобченко Сергій «Волонтерська сотня», Попов Володимир «Спілка ветеранів Афганістана», Сиротенко Кіра «Благодійний фонд «Девора». Вони розповіли про надану допомогу нашим землякам.


Учні Нікопольського професійного ліцею на міському заході «Зроби вибір на користь здоров'я»

30 листопада 2015 року учні Нікопольського професійного ліцею прийняли участь у міському заході «Зроби вибір на користь здоров'я» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, який відбувався на базі Нікопольської центральної бібліотеки.


День студента в Нікопольському професійному ліцеї

17 листопада 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї пройшов концерт «Калейдоскоп талантів - НПЛ» до Міжнародного Дня студентства.

Участь прийняли представники майже всіх груп. Зворушливі пісні, запальні танці, веселі сценки та цікаві конкурси відкрили нові таланти молоді нашого ліцею.

Але найкращими були: індійський танок у виконанні Іванової Ванеси, східний танок подарувала Камінська Олександра, брейк у виконанні людини-павука Селянінова Якова, пісня «Моє серце» від Логвіненко Ольги під супровід гітари Лабзова Тимофія.

За активну участь у міських та загальноліцейних заходах учнів було нагороджено подяками.


Учні Нікопольського професійного ліцею долучились до відкриття пам’ятного знаку правоохоронцям Нікопольщини

10-го листопада 2015 року біля входу до Нікопольського відділу поліції ГУ національної поліції у Дніпропетровській області відкрили перший у нашому регіоні пам’ятний знак правоохоронцям, які загинули під час виконання службового обов’язку. В числі загиблих також такі імена: оперуповноважений Анатолій Дацун, інспектор бойової підготовки Микола Ноздрин, міліціонер патрульної служби Олексій Карпенко, дільничний інспектор Микола Кривоніс, начальник кримінальної міліції Володимир Барабаш та інші. Пам'ять про тих, хто до кінця життя залишився вірним присязі, вшанували хвилиною мовчання.

Учні Нікопольського професійного ліцею поклади квіти до пам’ятника,що став символом незламної волі та безсмертного подвигу правоохоронців, які віддали своє життя заради порятунку інших людей.


Класні куточки - обличчя груп Нікопольського професійного ліцею

На початку вересня 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї було оголошено конкурс на кращий класний куточок групи. Представники редколегій груп доклали всі свої креативні здібності, щоб по особливому виділити свою групу серед інших.


Куточки оцінювались за наступними критеріями: наявність змінного інформаційного вікна; інформація про доручення в групі, учнівське самоврядування; наявність витягу зі Статуту ліцею; екран рейтингу оцінок, досягнень, наявність інформації для батьків; вітання іменинників; наявність плану заходів; розміщені фотографії; доцільність та естетичність оформлення; додаткові бали присуджувались за креативність.


Перше місце (168 балів) за найкращий класний куточок отримала гр. № 163 «Швачка, вишивальник» І курс. Класний керівник Виперайленко О.М. , староста Казновецька Євгенія ;
Друге місце (158 балів) отримала гр. № 158 «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів» ІІ курс. Класний керівник Мусихіна О.Ю., староста Омельченко М.;
На третьому місці (143 бали) класний куточок гр. № 150 «Маляр, штукатур. Лицювальник – плиточник» ІІІ курс Класний керівник Івінська В.М.,староста Чербатюк Андрій.

Комісією були відмічені класні куточки, які не відповідали всім вимогам конкурсу, але були змістовно та естетично оформлені, це куточки груп № 162 «Кухар, офіціант» І курс( 120 балів); № 166 «Електрогазозварник» І курс (107 балів); № 157 «Маляр, штукатур. Лицювальник – плиточник» ІІ курс (101 бал) , № 160 «Кравець» ІІ курс (100 балів).


Інструктаж з техніки безпеки для учнів І курсу Нікопольського професійного ліцею

4 листопада 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї, інженером з охорони праці Луговською Н.В., був організований виховний захід для учнів першого курсу за темою: «Безпечна поведінка під час користування газом». Інструктаж з правил користування газовими приладами провела спеціаліст Нікопольського газового господарства Бондар.о.в. Під час заходу учні отримали буклети – попередження: Що необхідно робити, якщо ви відчули запах газу».


Учні Нікопольського професійного ліцею на виставці живопису в музеї

29 жовтня 2015 року учні ІІ курсу групи № 160 по професії «Кравець» відвідали виставку картин сучасного Нікопольського митця, члена національної спілки художників Василя Івановича Живогляда , яка проходила на базі Нікопольського краєзнавчого музею.

Захоплено слухали учні екскурсовода, яка детально описувала історію і характер картин, дуже цікаво було дізнатись, що саме В. І. Живогляд є автором гербів та прапорів рідного міста Нікополя.


Тиждень з предмету «Захист Вітчизни»

« Хто за рідну землю б’ється, тому сила подвійна дається»

З 12 по 16 жовтня в Нікопольському професійному ліцеї проходили заходи до Тижня «Захисту Вітчизни» з метою патріотичного виховання молоді.


В понеділок 12 жовтня викладач предмету «Захист Вітчизни» Криштопа Василь Іванович організував виставку бойової зброї «Минуле і сьогодення», яка розташовувалась в холі на першому поверсі ліцею. Із видами бойової зброї учнів знайомили запрошені гості – представники Нікопольської козацької громади на чолі з отаманом Чортомлицької Січі Гармашем О.Г.

У вівторок 13 жовтня на спортивному майданчику і в спортзалі ліцею проходили змагання між групами І і ІІ курсів військового спрямування :
Кидання гранати з місця. Найкращі результати показали: І курс - Потоцька Тетяна (гр.№162), ІІ курс - Кацило Людмила (гр.№ 156),
Спорядження протигазом і ОЗК. Першість отримали: І курс - Касьянов Андрій (гр.№ 165), ІІ курс - Данилов Стас (гр. № 158),
Спорядження магазина патронами. Кращі показники в групах ІІ курсу - Чимирис Сергій, Стеценко Владислав (гр.№ 158), І курсу - Чорноіваненко Стас (гр.№ 165),
Стрільба з пневмо-гвинтівки по мішенях. Найбільш влучними були: на І курсі - Кузьменко Алім (гр. № 165), на ІІ курсі - Рибалко Євген (гр. № 158),
Знання військових звань. Кращу обізнаність показали: І курс - Пугач Володимир (гр. № 165), ІІ курс - Маслов Влад та Омельченко Максим (гр. № 158)

Класними керівниками були проведені виховні години: «Коли ви вмирали, вам сурми не грали» Івінська В.М., кл.кер. гр. № 150, « День українського козацтва – Святої Покрови» Канищева І.В., кл.кер. гр. № 162 ; «День захисника України» Кунах Л.В. кл.кер. гр. № 149.

У п’ятницю 16 жовтня методистом ліцею Гаврилюк Л.Г. та викладачем інформатики Мусіхіною О.Ю. проведено виховний захід у формі усного журналу «Українське військо періоду козаччини»


Протягом тижня в інформаційно-бібліотечному центрі НПЛ функціонувала літературна виставка « День захисника України - це мужності і геройства свято», яку оформила бібліотекар Мороз Т.О.


Нікопольський професійний ліцей проти насильства та жорстокості

19 жовтня 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї другий рік поспіль проходить просвітницький творчий конкурс «Ми проти насильства та жорстокості» з метою попередження проявів насильства серед учнівської молоді, формування культури спілкування, виховання толерантного ставлення до ближнього.

У виставці прийняли участь творчі роботи учнів усіх груп, за номінаціями: малюнки на тему «Ця рука не вдарить дитину» та фотозображення під назвою «Світ чудовий без насильства та жорстокості».

Шляхом відкритого голосування було визначено авторів найкращих робіт: у номінації малюнків: Кірюшина Лілія І курс, гр.. № 167 «Кравець», Кухарська Маргарита ІІ курс , гр. 157 «Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник», Чекіна Ольга ІІІ курс , гр.№ 150 «Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник», Михайлюк Карина І курс гр. № 167 «Кравець», Брезгіна Карина ІІ курс гр. 157 «Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник». У номінації фотографія переможцями стали учні І курсу, гр. № 166 «Електрогазозварник» Штогрін Олег та Тимофійчук Іван.

Найкращі роботи, які стали переможцями І етапу конкурсу направлено до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Дніпропетровської обл. де відбудеться ІІ етап та урочисте підведення підсумків.


Свято до Дня захисника України в Нікопольському професійному ліцеї

14 жовтня 2015 року

В Нікопольському професійному ліцеї в цей день щороку відмічається День козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, традиційно запрошуються представники міської козацької громади.

Символічно, що таке шановане в нашому краї свято, тепер співпадає з Днем захисника України. Адже сьогодні наші земляки, увібравши в себе силу і мужність козаків,виступають на захист своєї країни.

Яскравим концертом відзначив Нікопольський професійний ліцей це близьке для нас і важливе свято. Учні ІІ курсу гр. № 158 по професії «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів», які є учасниками військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) ознайомили присутніх з історією і традиціями козаків, прийняли учня І курсу до складу свого куреню та привітали усіх присутніх зі святом.

Слова для привітань брали і представники адміністрації: заступник директора з навчально-виховної роботи Бойша Ольга Анатоліївна, методист Гаврилюк Любов Григорівна, викладач дисципліни Захист Вітчизни Криштопа Василь Іванович, які закликали віддати належну пошану усім, хто причасний до високого звання захисника України : як досвідченим воякам так і молоді, яка лише нещодавно приміряла військову форму.

Спортивним рухливим танком привітали дівчата І та ІІ курсу всю чоловічу половину учнів та працівників ліцею.

ЗІ СВЯТОМ НАШІ ДОРОГІ ЗИХИСНИКИ!!!


Футбольний турнір в Нікопольському професійному ліцеї

  9 жовтня 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї відбулись змагання серед учнів за першість з футболу.


Почесне третє місце посіла команда ІІІ курсу, групи № 150 «Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник»
Друге місце виборола команда ІІ курсу гр. № 158 «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів»
Перше місце по праву зайняла команда І курсу , гр. № 166 «Електрогазозварник».
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ ТА 75-річчя ПТО

в НІКОПОЛЬСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

02 жовтня 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї відбулось яскраве свято – День працівника освіти, яке співпало із датою 75 –річчя заснування державної системи професійно-технічної освіти. Святковий день розпочався виховними годинами, де учні познайомились з історією професійно-технічної освіти, дізнались про становлення нашого навчального закладу, було запрошено багато працівників ліцею минулих років та випускників, які продовжують свій трудовий шлях по професії.

На великій перерві для педагогів, майстрів в/н та адміністрації активом учнівського самоврядування та керівника гуртка художньої самодіяльності Корж О.Ф. організовано творче поздоровлення. Талановиті учні ліцею подарували яскраві емоції душевними піснями, віршами, запальними танцями і грою на музичних інструментах.

Святкова програма з нагоди 75-річчя заснування ПТО продовжилась в святковій атмосфері актового залу. Багато нагород і подяк вручено працівникам Нікопольського професійного ліцею від начальника відділу освіти Нікопольської міської ради В.В. Сафонової, народного депутата А. Шипка, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської області. Майстрів в/н : Горбунову І.А. та Зіненко Л.М. нагороджено нагрудними знаками за значний внесок в роботу професійно-технічної освіти.

Поздоровити наш навчальний заклад завітало багато почесних гостей: Представники міської адміністрації: заступник мера м. Нікополь – Коник О.В., завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Нікопольської районної державної адміністрації Гулак М. В., методист відділу освіти Нікопольської районної ради Буберенко Я. В. також були присутні роботодавці з якими співпрацює наш навчальний заклад та багато працівників ліцею минулих років, серед яких колишні директори: Лопатко В.О (1997-2006 р..) Кадук Л.Ф. (2006 – 2014 р), старший майстер Дяків М.С. (2005 – 2014 р.) та багато інших.

Учнівська молодь та молоді педагоги і майстри в/н мали змогу поспілкуватись із досвідченими працівниками та ветеранами професійно-технічної освіти, отримали заряд натхнення в своїй роботі та навчанні. Всі присутні на святі отримали масу позитивних вражень.


Актив учнівського самоврядування Нікопольського професійного ліцею на зборах молодіжної ради Нікопольського округу.

  29 вересня 2015 року голова УС Рибалко Євген та заступник голови Долінська Тетяна відвідали збори молодіжної ради , які відбулись на базі Нікопольського центру професійної освіти. На заході був присутній методист НМЦ ПТО Буравов С.С., відкрив дискусію з таких питань як: проблеми та модернізація структури учнівського самоврядування, організація сумісних флешмобів та ін.

Нікопольський професійний ліцей святкує День міста

26 вересня 2015 року учнівський та педагогічний колектив Нікопольського професійного ліцею приймав участь у заходах присвячених 376-річчю міста Нікополь.

На міській виставці «Нікополь майбутнього» наш навчальний заклад представив два майстер класи: «Оздоблення поверхні під трафарет» та «Виготовлення ляльок-балерин із серветок». Усі бажаючі мали змогу пройти профорієнтаційний експрес – тест та отримати консультацію психолога. Музичні таланти продемонстрували учні гр. № 156 Логвіненко Ольга, Кревець Юлія і Лабзов Тимофій. Справжньою окрасою свята стала виставка українських костюмів та творчих робіт учнів ліцею.

Захоплені очі дітвори та безліч позитивних відгуків подарували нашому колективу натхнення до подальшої роботи на весь навчальний рік.


ПРЕЗЕНТАЦІЯ БІБЛІОТЕЧНО – ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

  З 23 – 28 вересня 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї проходить презентація бібліотечно – інформаційного центру першокурсникам. Учні ознайомились з правилами користування бібліотекою, структурою бібліотеки, бібліотечним фондом, дізнались про інформаційні можливості бібліотеки. Друга частина презентації присвячена 75 річчю ПТО. Учні прослухали цікаву інформацію про ліцей сучасний і в минулому – продивились фото слайди.

День партизанської слави в Нікопольському професійному ліцеї

  21,22 вересня в Нікопольському професійному ліцеї з метою національно-патріотичного виховання молоді майстрами в/н, класними керівниками та бібліотекарем НПЛ проведено виховні заходи присвячені Дню партизанської слави на базі бібліотечно-інформаційного центру ліцею. Учні дізнались про таких героїв партизанського руху в Україні: С. Ковпак, А. Федоров та їх боротьбу з ворогом під час Другої Світової війни. Бібліотекар Мороз Т.О. оформила тематичну поличку і зробила огляд літератури з даної теми.
  Викладач історії Івінська В.М. провела відеолекторій на тему "Діяльність партизанських загонів на Нікопольщині.

Нікопольський професійний ліцей нагороджує переможців спартакіади 18.09.2015

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

І курс

1 місце – гр. № 162 (кухар, офіціант)
2 місце – гр. № 165 (електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів)
3 місце – гр. № 164 (маляр, штукатур, лицювальник – плиточник)
ІІ курс

1 місце – гр. № 158 (електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів)
2 місце – гр. № 156 (маляр, штукатур, лицювальник – плиточник)
3 місце – гр. № 156 (кухар, офіціант)
ІІІ курс

1 місце – гр. № 166 (електрогазозварник)
2 місце – гр. № 150 (маляр, штукатур, лицювальник – плиточник)
3 місце – гр. № 148 (електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів)

КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ В ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ

БІГ (30 М.)

ІІІ курс

Штогрін Олег (гр. № 166) – 4,26 сек.
Літовченко Ярослава (гр. № 149) – 5,25 сек.
ІІ курс

Чимирис Сергій (гр. № 158) – 4,14 сек.
Брезгіна Карина (гр. № 157) – 4,92 сек.
І курс
Герасимов Влад (гр. № 165) – 4.32 сек.

ЧОВНИКОВИЙ БІГ

ІІІ курс

Заполучников Влад (гр. № 150) – 9,22 сек.
Літовченко Ярослава (гр. № 149) – 11,16 сек.
ІІ курс

Дубров Олександр (гр. № 158) – 9,22 сек. Брезгіна Карина (гр. № 157) – 10,44 сек.
І курс

Фоменко Микита (гр. № 165) – 9, 09 сек.
Бєляєва Тетяна (гр. № 162) – 9, 85 сек.

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ

ІІІ курс

Волконський Микита (гр. № 150) – 2, 45 м.
Лазар Марія (гр. № 149) – 1,70 м.
ІІ курс

Брезгіна Карина (гр. № 157) – 1,80 м.
Хорошун Роман (гр. № 158) – 2,15 м.
І курс

Приладишева Олена (гр. № 157) – 1,75м.
Фоменко Микита (гр. № 165) – 2,40 м.

ПІДТЯГУВАННЯ

Кращі результати:

1 місце – Заполучніков Влад (гр. № 150) – 26 разів,
2 місце – Хорошун Роман (гр. № 158) – 25 разів,
3 місце – Герасимов Влад (гр. № 165 – 19 разів.

ВІДЖИМАННЯ

Кращі результати:

1 місце – Паригіна Валерія (гр. № 160) – 60 разів,
2 місце – Брезгіна Карина (гр. № 157) – 43 рази,
3 місце – Трошина Катерина (гр. № 149) – 31 раз.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


Учні Нікопольського професійного ліцею відвідали міжнародну виставку фоторобіт 16 вересня 2016 р.

  16.09.2015 року в Нікопольському краєзнавчому музеї відбулася виставка робіт фотохудожників Казахстану і України. Організатор виставки Віталій Іванович Щербаков – уродженець нашого міста. У відкритті виставки прийняла участь група № 167 за професією кравець - 1 курс. Дівчат дуже вразили фотокартини – пейзажі, портрети, сюжети. Відкриття виставки було поєднане з виступом молодих талантів дитячої музикальної школи. Дівчата і хлопці грали на різних музичних інструментах, співали народні пісні – і наші душі дійсно раділи радощам про які говорили образи. Це була – мелодія призначена не лише для очей, а й для розуму та почуттів.

Свято до Дня фізичної культури і спорту в Нікопольському професійному ліцеї

11 вересня 2015 року

Свято до Дня фізкультури і спорту в Нікопольському професійному ліцеї стартувало під гаслом:«Від дружби у спорті до миру на землі». Класними керівниками та майстрами в/н проведено єдиний олімпійський урок на тему : «Видатні спортсмени України», учні познайомились із видатними спортсменами нашої країни, згадали їх рекорди, а у декого випала нагода розказати про свої досягнення у спорті.

Яскраво і весело пройшла урочиста лінійка, де кожна група представила свою команду і власне гасло. Учні групи № 166 за професією «Електрогазозварник» Селянінов Яків та Величко Євген подарували авторський спортивний брейк-танок. З вітальним словом до всіх присутніх звернулась виконуюча обов’язки директора ліцею Веретеніна Олена Олександрівна, яка наголосила, що в нашому ліцеї є свої рекорди і є учні якими ми пишаємось. Кульмінацією свята стало запалення олімпійського вогню, пронести який, випала честь найкращим спортсменам Нікопольського професійного ліцею: учню гр. № 150 по професії «Маляр, штукатур, лицювальник – плиточник» Заполучнікову Владиславу та учню гр. № 158 по професії «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» Молошному Артему. Завершилась святкова лінійка веселою «хвилею». Ведучі свята: учні гр. № 156 за професією «Кухар, офіціант» Лабзов Тимофій та Рябченко Наталя випустили до неба яскраві кульки олімпійських кольорів, чим дали початок спартакіади.

Команди ліцею змагались у таких видах: підтягування (у юнаків), віджимання (у дівчат), човниковий біг, стрибки в довжину, біг 30 м. Учні всіх груп показали достойні результати та залишились задоволені святом.


Свято 1 вересня 2015 року в Нікопольскому професійному ліцеї


День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

1 вересня у Нікопольському професійному ліцеї особлива подія не тільки для першокурсників, але й для всіх учнів, випускників, викладачів, майстрів в/н. Святкова лінійка була пронизана хвилюючою атмосферою, емоційністю, яскравістю жовто-блакитного стягу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бойша Ольга Анатоліївна відкрила свято щирими поздоровленнями та побажаннями для учнів і колег.

Першим яскравим привітанням став запальний брейк – танок у виконанні учня І курсу Селянінова Якова.

З урочистою промовою виступила виконуюча обов’язки директора НПЛ Веретеніна Олена Олександрівна, яка побажала наснаги учням в оволодінні робітничими професіями, підвела підсумки минулого навчального року, вручила грамоти учасникам військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»),це учні ІІ курсу гр. № 158 за професією «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» та переможцеві обласного фото-конкурсу «Я і моя професія» у номінації «Усмішка робітника» учню ІІ курсу гр.. № 156 за професією «Кухар, офіціант» Кафіяну Артуру.

На урочисту лінійку завітала випускниця 2008 року Бойко Дарина. Вона привітала учнів,побажала успіхів у навчанні та мирного неба над головою, та подарувала акапельну пісню «Хай живе надія».

Приємним сюрпризом для всіх присутніх на лінійці став виступ учня ІІ курсу гр. № 156 по професії «Кухар. Офіціант» Кривця Олександра з номером оригінального жанру. Олександр вправно жонглював м’ячами, колами та булавами.

Дати перший дзвоник випала честь ведучим свята учням гр. № 156 по професії «Кухар. Офціант» Кафіян Арині, Кацило Людмилі та Лабзову Тимофію.


Випуск - 2015. Випускний вечір "На крилах прощального вальсу”.

  26 червня 2015 року в актовій залі Нікопольського професійного ліцею відбулося грандіозне свято – випускний вечір "На крилах прощального вальсу”. Гучні фанфари сповістили про початок свята, яке стало феєрією поезії, музики, пісні. Класичні мелодії перемежовувалися із сучасними піснями в текстових варіаціях учнів ліцею, вальсуюча пара змінювала номери джангл-гурту, традиційні слова й привітання як викладачів, так і учнів поєднувалися зі щирими й оригінальними посвятами, написаними саме для цієї події. Свято пройшло в атмосфері доброзичливості, тепла та ласки, ніби у тісному сімейному колі. Свято підготували та провели викладач української мови і літератури Канищева Інна Василівна та викладач біології та екології – Кунах Леся Віталіївна

Заходи до Дня Конституції України

  15 червня проведена вікторина «Запитання від Феміди», мета якої формувати швидко орієнтуватись в правознавчому матеріалі; поглибити та зміцнити правознавчі знання учнів; розвиток їх пізнавальних здібностей та активності; розширення правознавчого світогляду. 22 червня 2015 року інформаційна година на тему «Конституція України: історія свободи». Мета: розповісти учням про історію створення Конституції України, основні її засади, виховувати почуття патріотизму до своєї держави.

  З метою виховання у молоді правової культури, громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України – Конституції, в Нікопольському професійному ліцеї відбувся виховний захід – вікторина «Історико- правова спадщина України». Вікторину провела викладач правознавства Івінська В.М., бібліотекарем Мороз Т.О. оформлена тематична полиця, присвячена 19 річниці Конституції України.

«Тютюнопалінню – НІ!»

  28 травня в бібліотечно- інформаційному центрі Нікопольського професійного ліцею відбувся виховний захід на тему: «Тютюнопалінню – НІ!» (до Всесвітнього дня без тютюну – 31 травня) за участю учнів І курсу, групи № 157, класний керівник О.М. Шуба. Медичний працівник ліцею фельдшер А.М.Лисенко розповіла присутнім про шкідливість та наслідки тютюнопаління. Бібліотекар Мороз Т.О. оформила тематичну поличку і зробила огляд літератури. Захід закінчився переглядом відеоролику з даної теми.

День відкритих дверей в Нікопольському професійному ліцеї

  З 15 травня в Нікопольському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей. На захід були запрошені учні міських шкіл та району, а також замовники робітничих кадрів. Перед гостями виступили учні - учасники художньої самодіяльності із танком «Рушники» та козацький гурт, який приймав участь в обласній військово – патріотичній грі «Джура». На заході гостям було запропоновано майстер-класи кращими учнями та майстрами виробничого навчання з кожної професії НПЛ.

"День Пам'яті і Примирення" в Нікопольському професійному ліцеї

  З нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі Дня п’яті і примирення завершення Другої світової війни, в Нікопольському професійному ліцеї проведено ряд виховних заходів: урочиста лінійка, викладачем історії Івінською В.М. і бібліотекарем Мороз Т.О., класними керівниками Ларіоновою М.А., Мазур Т.І., Шубою О.М., Кунах Л.В. заходи під гаслом «1939-1945 – «Памятаємо! Перемагаємо!» з використанням документальних відеоматеріалів Другої світової війни, презентацією творчості українських письменників і поетів, які розкривали у своїх творах події та наслідки війни. Відбулася презентація збірки «Онуки війни».

  Мета заходів.

  Виховати почуття патріотизму, гордості за людей своєї землі, що відстояли її незалежність і волю, розкрити сторінки ІІ Світової війни. Показати, як важливо сьогодні нам пам’ятати уроки історії і подвиги наших предків.

Фестивальний дивограй профтехосвіти 2015 року

  22 квітня 2015 року в м. Апостолово відбувся ІІ тур регіонального обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний диво грай» під назвою

  «Профтехосвіті 75 років»

  Від Нікопольського професійного ліцею участь в обласному фестивалі прийняли учні гр. № 158 Чабаненко Олександр та Молошний Артем із піснею у стилі реп «Української говори» та учениця гр. № 156 Кафіян Арина з авторським віршем «Про Україну».

В Нікопольському професійному ліцеї проходить тиждень з охорони праці з 22.04.2015 р. по 28.04.2015 р. з нагоди відзначення Всесвітнього Дня з охорони праці – 28 квітня 2015 року

Підготовка та проведення тижня з охорони праці проводилась під девізом: «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Юрисконсультом Бут Іриною Олексіївною спільно з інженером з охорони праці Луговською Наталією Василівною проведена лекція – медіа презентація на базі бібліотечно-інформаційного центру за темою: «Забезпечення реалізації громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, надання всебічної підтримки потерпілим на виробництві працівникам»

Протягом тижня функціонує тематична полиця, оформлена Бібліотекарем Мороз Т.О.


23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права

23.04.15р. в Нікопольському професійному ліцеї на базі бібліотечно-інформаційного центру пройшло свято, присвячене Всесвітньому дню книги та авторського права під назвою «В країні цікавих книг». Підготували інформацію і провели захід бібліотекар – Т.О. Мороз та викладач української мови і літератури , класний керівник групи № 157 І курсу О.М.Шуба

Бібліотекар Тетяна Олексіївна розповіла про заснування цього свята, роль книги у житті кожної людини. Адже книга – це зв'язок поколінь, найкращий друг і порадник. Оксана Миколаївна надала інформацію про авторів і їхні твори, які будуть вивчатися на ІІ курсі. Діти з цікавістю слухали цікаві факти з життя письменників, епізоди їхніх творів. Наприкінці заходу учні отримали пам’ятки- буклети з прізвищами авторів і їхніх творів, які вивчатимуться на ІІ курсі і були запропоновані для читання на канікулах, а також адреси центральної бібліотеки і її філії, якими вони можуть скористатися на літніх канікулах.

Гостями і учасниками були учні – першокурсники групи № 157, які навчаються за професією «Маляр. Штукатур, лицювальник-плиточник».

Буклет "Завдання на літо. Програмові твори"


Зустріч учнів Нікопольського професійного ліцею з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та вдовами чорнобильців

Протягом багатьох років Нікопольський професійний ліцей веде плідну співпрацю з громадськими організаціями, зокрема Нікопольським краєзнавчим музеєм. Ось і сьогодні 22 квітня 2015 року до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії на базі краєзнавчого музею відбулась зустріч учнів ліцею з ліквідаторами аварії на ЧАЕС - Євдоченко Юрієм Леонідовичем, Бобровим Юрієм Леонідовичем, які розповіли молоді про свою героїчну службу в батальйоні хімічного захисту протягом літа 1986 року на ЧАЕС. На зустрічі були присутні вдови чорнобильців та голова спілки «Громадський дозор» Бабінін Юрій Димитрович. Разом з учнями групи № 156 І курсу по професії «Кухар, офіціант» були присутні – майстер виробничого навчання Антонян В.І., голова методичного об’єднання класних керівників Івінська В.М. та психолог ліцею Унчікова Є.М.

До уваги гостей був представлений документальний фільм, що висвітлював події тієї страшної трагедії та презентована книга «Місце події – Чорнобиль», де викладені біографії нікопольців, які приймали участь в ліквідації Чорнобильської аварії.

 

Учні гр.№156, майстер в/н Антонян В.І., голова МО класних керівників Івінська В.М.

 

Квіти для вдів чорнобильців

 

Перегляд документального відеофільму

 

Промова голови спілки «Громадський дозор» Бабініна Юрія Димитровича

 

Біля захисного костюму пожежника - ліквідатора учні гр. № 156 Горб Едуард та Нємченко Вікторія

 

Презентація книги «Місце події – Чорнобиль»

 

Подяка та вручення квітів героям - ліквідаторам та вдовам від учнів ліцею


Виставка учнівських творчих малюнків «Світ моїми очима»

Редколегією учнів Нікопольського професійного ліцею з 20 лютого 2015 року організовано виставку учнівських малюнків «Світ моїми очима».

Свої творчі роботи презентували учні гр.. № 148 за фахом «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» ІІ курсу Голободько Владислав, гр..№ 141 за фахом «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» ІІІ курсу Малишко Вадим, гр..№ 158 фахом «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» І курсу Рибалко Євген, та колектив гр.. № 143 за фахом «Швачка,вишивальник» ІІІ курс.

Педагогічний та учнівський колектив мав змогу висловити свої враження від виставки у книзі відгуків.

Дана виставка має також профорієнтаційне призначення, адже до ліцею були запрошені учні шкіл, які також ознайомились з виставковими матеріалами та залишили свої позитивні відгуки.


Учні Нікопольського професійного ліцею на концерті Віктора Пашника

  21 лютого 2015 в рамках благодійної акції в міському кінотеатрі «Скіф» відбувся концерт відомого українського бандуриста Віктора Пашника.
  Даний благодійний захід відвідали 20 учнів Нікопольського професійного ліцею, кошти від якого пішли на допомогу воїнам АТО.

Заходи до Дня визволення Нікопольщини від фашистських загарбників

8 лютого – День визволення Нікопольщини від фашистських загарбників. З метою військово-патріотичного виховання, вшанування героїзму, подвигів захисників – нікопольців в Нікопольському професійному ліцеї проведено ряд заходів до Дня визволення Нікопольщини від фашистських загарбників:

 • В Нікопольській міській центральній бібліотеці організовано виховний захід з переглядом відеофільму «Нікопольський потоп» із циклу «Серце України» ;
 • Класними керівниками проведено виховні години в групах І-ІІІ курсу за темами: «Вони визволяли Нікополь», «Їх нам не забути», «Бойова слава Дніпропетровщини»;
 • Редколегією групи № 148 за фахом «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» випущено стіннівку «8 лютого – День визволення Нікопольщини»;
 • На базі бібліотечно-інформаційного центру майстрами в/н гр. № 155 , 152 проведено відкритий виховний захід «Герої-визволителі» із переглядом архівного документального відеофільму

 

Бібліотекар Мороз Тетяна Олексіївна знайомить гостей із тематичною полицею

 

Відкриті виховні заходи в бібліотеці

 

Перегляд відеофільму «Нікопольський потоп» із циклу «Серце України» в Нікопольській міській центральній бібліотеці

 

Учні групи №149 за фахом "Кухар. Офіціант" на заході в Центральній бібліотеці м.Нікополя

 

Учень гр. №155 виховна година "Їх нам не забути"


ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ В ЗОНІ АТО ВИПУСКНИКІВ НІКОПОЛЬСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ

19 січня 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї проведено відкритий виховний захід присвячений пам’яті наших загиблих в зоні АТО випускників: Касьянова Сергія та Троценка Максима. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих солдат всі учні та працівники ліцею.

15-го січня 2015 року в зоні АТО загинув 19-річний Касьянов Сергій Олексійович.

Сергій навчався у Нікопольському професійному ліцеї (2010 – 2013 р) за фахом «Маляр, штукатур. Лицювальник- плиточник». Сергій з 2-го жовтня 2013 року проходив військову службу за контрактом у смт. Черкаське. До зони АТО відправився добровільно в серпні минулого року. Спочатку солдат служив у 93-ій окремій механізованій бригаді, а потім був розвідником 74-го окремого розвідувального батальйону. Коли до командування Збройних Сил України надійшла інформація про те, що ворог планує масштабний напад на Донецький аеропорт, Сергій мужньо одним із перших визвався допомогти українським кіборгам відстояти цей об’єкт. 15-го січня наш ВИПУСКНИК героїчно загинув в результаті масових обстрілів з боку ворога.

Троценко Максим Миколайович 1985 рік у народження. Загинув в зоні АТО, під Іловайськом (Донецька область) в кінці серпня 2014 р.

Навчався в Нікопольському професійному ліцеї (2001- 2004) за фахом «Електрогазозварник». За словами вчителів, Максим був спокійним, добрим, працьовитим хлопцем. Далі армія, робота в «Інтерпайп Ніко Тьюб». 15 травня МАКСИМ був мобілізований до Дніпропетровського 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас». В середині липня на два дні приїжджав додому у відпустку. Як розповідають рідні Максима, він разом з товаришами по службі виходив із оточення на БТР. Максим сидів зверху. Сильним вибухом його викинуло прямо під колеса БТР.

Вічна пам’ять героям!!!

ЄДИНА І НЕПОДІЛЬНА УКРАЇНА

22 січня 2015 року в Нікопольському професійному ліцеї відбувся єдиний урок «Єдина і неподільна Україна» в групах І – ІІІ курсів. Даний захід пройшов в рамках відзначення Дня Соборності України, з метою виховання поваги до державних символів , утвердження національної свідомості та патріотизму учнів. Учнями ІІ курсу групи № 149 випущено стіннівку «22 січня – День Соборності України». В інформаційному центрі бібліотекарем ліцею оформлено книжкову виставку, організовано перегляд літератури та літературно-історичний конкурс – вікторина присвячені історії української держави.


ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖУ З БЕЗПЕКИ БЖД під час зимових канікул та Новорічних свят

22 грудня 2014 року до Нікопольського професійного ліцею для проведення бесіди з правил пожежної безпеки та з правил безпечної поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій був запрошений інспектор Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в м. Нікополь капітан Зуй І.С.
Захід організовано інженером з ОП Луговською Н.В.


УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ НІКОПОЛЬСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ НА ЗВ'ЯЗКУ ІЗ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИМ ЦЕНТРОМ ПТО

17 жовтня 2014 року заступник директора з НВР Бойша Ольга Анатоліївна та найкращий класний керівник року Ларіонова Марина Анатоліївна разом із представниками активу учнівського самоврядування: головою учнівської ради Філічевою Анною та заступником Барун Анастасією виступили по відео зв’язку з доповіддю на тему «Модель учнівського самоврядування».

Детальніше...

ВІДЗНАЧЕННЯ 70-РІЧЧЯ ВИГНАННЯ НАЦИСЬКИХ ОКУПАНТІВ З УКРАЇНИ

Нікопольський професійний ліцей активно готується до відзначення 70-річчя вигнання нацистських окупантів з України. Учні нашого ліцею відвідали виховний захід «Україна визволена!», який проходив в міській центральний бібліотеці.


20 жовтня 2014 року в Нікопольському професійному ліцеї відбулася виставка творчих конкурсних робіт на тему:«Ми проти насильства і жорстокості».
Детальніше...

З метою виявлення найкращих робіт було проведено голосування серед учнів та педпрацівників ліцею.      
Україна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 0566) 68 71 46; (+38 0566) 68 67 27
E-mail: npl-42@ukr.net; E-mail: npl_42@i.ua

© Нікопольський професіний ліцей