Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

10 травня 2019 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


НІКОПОЛЬ ОНЛАЙН


Міжнародний день захисту дітей в м.Нікополі

""Діти, як квіти: поливай - ростимуть!"


В м.Нікополь 1 червня о 16.00 в парку «Перемоги» були проведені заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей. У складі культурно-розважальної програми були:
-Творчі майстерні
-Дитячий салон краси
-Виставка тварин
-Аніматори та ростові ляльки
-Конкурс малюнку на асфальті
-Ігровий майданчик від волонтерів педагогічного коледжу
-Спортивні ігри «Веселі старти»
-Святкова концертна програма.
Нікопольський професійний ліцей зустрічав всіх костюмованим дійством - для гостей підготували виставку учнівських робіт робітничих професій, діючі макети та майстер-класи. Цікавими фізичними експериментами розважали дітей та всіх бажаючих дорослих учні першого курсу - "маги" фізико-математичних наук.Запрошуємо абітурієнтів на екскурсію до НПЛ


26.04 в Нікопольському професійному ліцеї пройшла екскурсія для учнів 9 класів шкіл міста та району в рамках пропагування робітничих професій. Учнів зустріли в приймальній комісії викладач фізики та астрономії Корж О.Ф., де вони змогли ознайомитись з умовами вступу до ліцею. Групи учнів супроводжували заступник директора з НВР Мурашко Л.А. та заступник директора з виховної роботи Бойша О.А. Учні ознайомились з кабінетами спецтехнологій, мали змогу побачити майстерні виробничого навчання. В бібліотечно-інформаційному центрі гостей зустріла завідувач БІЦ Виперайленко О.М. з інформацією про забезпечення інформаційно-комунікативними технологіями навчального процесу.


"Профорієнтаційна компанія Нікопольського професійного ліцею 2017"

З метою стимулювання творчого та духовного розвитку учнів, проведення профорієнтаційної роботи серед шкіл міста, учні Нікопольського професійного ліцею прийняли участь у виставці творчих робіт «Калейдоскоп талантів», відкриття якого відбулося 21 березня 2017 року в комунальному закладі ЦМБС Бібліотеці №3. На зустрічі були присутні учні КЗ ЗОШ №4 вечірнього відділення, ЗОШ № 3 та ЗОШ № 9.Виступ майстра виробничого навчання Дорошенко Т.В. з розповіддю про навчальний заклад – історію становлення, работу учнівського самоврядування, учнівську творчість, досягнення колективу НПЛ.


Учні груп № 163 Казновецька Є. за професією «Швачка. Вишивальник», № 165 Махінько М. за професією «Електрогазозварник. Слюсар з ремонт у автомобілів», № 171 Рябченко А. за професією «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу. Конторський службовець», №164 Гога Ю. за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» поділилися своїм захопленням обраною професією, навчанням в ліцеї.


Учениці групи № 163 Вєтрова А., Осолихіна Л., Сидоренко С. за професією «Швачка. Вишивальник» презентували колекцію стилізованого народного одягу.Виставка учнівської творчості учнів НПЛ «Калейдоскоп талантів» залишила у відвідувачів захват, приємне здивування та інтерес до навчального закладу.


Художня творчість «Ліцейного кварталу».


Керівнику технічної творчості Корж О.Ф. як представнику Нікопольського професійного ліцею було вручено подяку від Директора КЗ «НМЦБС» Стовби О.В. за організацію та проведення виставки учнівської творчості.Профорієнтаційна робота в ліцеї

Кабінет профоріїнтації виконує фнкції:

1. Інформаційного центру;
2. Довідково – консультативного центру для учнів і їх батьків з питань обрання професії і працевлаштування;

Професійному самовизначенню молоді допомагає система профорієнтаційної роботи ліцею, яку проводить адміністрація Нікопольського професійного ліцею, майстри виробничого навчання, викладачі, психолог, бібліотекар.
Професійна орієнтація, яку ведуть педагоги ліцею є комплексною. Вона спрямована на досягнення збалансованості між професійними інтересами і можливостями людини та потребами суспільства в конкретних видах професійної діяльності.

Колектив ліцею поділений на групи, за кожною з них закріплені школи міста Нікополь, Нікопольського району. Однією з ефективних форм профорієнтаційної роботи є проведення в ліцеї Тижнів професійної майстерності та запрошення до участі в них учнів шкіл міста, їх батьків.

В НПЛ постійно застосовуються такі технології, як організація для учнів загальноосвітніх шкіл та їх батьків:


* екскурсій до навчального закладу;
* днів відкритих дверей;
* зустріч учнів шкіл з випускниками ліцею;
* зустрічі з педагогами ліцею;
* конкурси професійної майстерності;
* батьківські збори;
* предметні тижні;
* публікація рекламних оголошень, статей про навчальний заклад в газетах.
* видання інформаційних матеріалів (буклети, проспекти, інформаційні листки й т.п.);
* оформлення куточків профорієнтації

Одним з надсучасних методів профорієнтації педагогічних працівників Нікопольського професійного ліцею є відеоматеріали (презентації, відеоролики, відеофільми та ін.)

Вибір професії – складний і відповідальний крок в житті людини. Він має бути свідомим і самостійним. Зробити правильний вибір професії – це знайти своє місце в житті, визначити свою майбутню долю.

Презентаційні роботи профорієнтаційного напрямку:


ПРЕЗЕНТАЦІЯ НІКОПОЛЬСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ. Переглянути
ТВОЄ МАЙБУТНЄ У ТВОЇХ РУКАХПереглянути
Україна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 0566) 68 71 46; (+38 0566) 68 67 27
E-mail: npl-42@ukr.net; E-mail: npl_42@i.ua

© Нікопольський професіний ліцей