Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

10 травня 2019 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


НІКОПОЛЬ ОНЛАЙНКонсультаційний пункт психолога з профорієнтації

на Дні відкритих дверей Нікопольського професійного ліцею

11 травня 2018 року в Нікопольському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей, де випускники шкіл міста та району мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо професій, які пропонує ліцей, умов вступу, особливостей навчання, позаурочної діяльності та ін.
В приймальній комісії психологом Паух Наталею Миколаївною був організований профорієнтаційний пункт, де учні шкіл та їх батьки могли отримували консультації щодо самореалізації в ліцеї, психологічних особливостей вибору професії, орієнтуючись на власні здібності та нахили, та багато інших актуальних запитань.


Профорієнтаційна робота психолога до Дня міста

26 вересня Нікополь святкував своє 376 – річчя. Колектив Нікопольського професійного ліцею було запрошено до участі у виставці «Нікополь майбутнього». Наш навчальний заклад представив майстер класи, обдарованих учнів, які виконували популярні пісні під супровід гітари та виставки українських костюмів і творчих робіт учнів.

Новинкою на виставці був консультаційний пункт з профорієнтації , який організувала психолог Нікопольського професійного ліцею Унчікова Євгенія Миколаївна за запитом адміністрації. Усі бажаючі гості свята мали змогу пройти експрес – тест з профорієнтації, отримати консультації з питань вибору життєвого шляху та вступу на навчання до ліцею. Багато підлітків зацікавились результатами тестування , звертались до психолога з особистими питаннями та отримували солодкі заохочення. Представники старшого покоління брали примірники тестів для своїх дітей та онуків - школярів.

В цей святковий день, така нова форма роботи показала високу продуктивність психологічної служби Нікопольського професійного ліцею та стала яскравою рекламою навчального закладу.

Експрес - тест "ЯКА ПРОФЕСІЯ ТОБІ ПІДХОДИТЬ"
Україна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 0566) 68 71 46; (+38 0566) 68 67 27
E-mail: npl-42@ukr.net; E-mail: npl_42@i.ua

© Нікопольський професіний ліцей