Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

10 травня 2019 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


НІКОПОЛЬ ОНЛАЙН


Нікопольський професійний ліцей

      Нікопольський професійний ліцей є державним навчально-виховним закладом, який входить до системи освіти і забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення держави та суспільства.

      Ліцей розміщується за адресою: 53213, проспект Трубників,16 (корпус 1), 53200 вул. Микитинська, 69 (корпус2) міста Нікополя у Дніпропетровській області , вул. Матюка, 3а (корпус 3) с.Капулівка Нікопольського району є державною власністю, підпорядковане Міністерству освіти і науки України.
Історія навчального закладу починається з 1968 року створенням професійно-технічного училища № 42 будівельного напрямку. Тепер Нікопольський професійний ліцей – навчальний заклад, який утворився шляхом злиття трьох ПТНЗ:
• в 1997 році ПТУ № 57 приєднано до ПТУ № 42 (Наказ управління освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації № 313 від 09.06.1997)
• в 2003 році ПТУ № 42 реорганізовано в Нікопольський професійний ліцей (Наказ управління освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації № 250 від 28.03.2003)
• в 2006 році НПЛ став правонаступником ПТУ № 83 (наказ Міністерства освіти і науки України № 546 від 19.07.2006р)

1-й корпус (м.Нікополь, пр. Трубників,16)

      Чотириповерховий навчальний корпус, збудований в 1968 році. Загальна площа 6651,5 кв. м. Тут розташовані : 23 навчальних кабінети, 3 лабораторії, 17 майстерень, навчальний бар, актова зала 254,2 кв. м на 244 місця , їдальня загальною площею 233,1 кв м на 220 місць, спортзал – 270,03 кв.м , медпункт 32,5 кв.м, бібліотека – 80.5 кв. м.. Всі приміщення відповідають санітарно-технічним вимогам.

      До послуг учнів бібліотека, фонд навчальної літератури якої складає 10169 примірника , фонд іншої літератури – 27138 одиниці . В бібліотеці встановлені два комп’ютери з підключенням до мережі Internet.

      Згідно акту обстеження ліцею службами Нікопольського відділення РЕР УДАІ УМВС України у Дніпропетровській області від 25 листопада 2010 року відбувається підготовка водіїв автомобілів.

      Виходячи з вимог часу, найбільшим попитом на ринку праці користуються робітники, які мають дві і більше професії. Інтеграція професій у нас здійснюється в 62 % видів підготовки. У 2015 – 2016 навчальному році плануємо проліцензувати професії « Монтажник гіпсокартонних конструкцій, маляр, штукатур» на базі 9 класів, та «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» на базі 11 класів. Навчання в НПЛ здійснюється державною мовою.

      Основними замовниками кваліфікованих робітничих кадрів для всіх напрямків підготовки є підприємства приватних форм власності. Підвищення ефективності взаємозв’язку з роботодавцями щодо удосконалення навчально-виробничого процесу покладається на дорадчу групу ліцею. Робота дорадчої групи полягає у тісній співпраці адміністрації навчального закладу та керівників підприємств-замовників. Роботодавці надають інформацію щодо потреб та умов регіонального ринку, керівництво НПЛ допомагає сформувати ефективний план та підходи до задоволення потреб ринку праці.

      Не зважаючи на складну демографічну ситуацію у державі нам вдалося виконати план державного замовлення у 2015 році на 100 %. (185 осіб). Наявний загальний ліцензований обсяг навчального закладу 960 осіб. На 01.01.2016 року навчається 409 учнів, всі із них – первинна професійна підготовка кваліфікованих робітників.

      За 2015 рік було здійснено професійно-технічне навчання незайнятого населення в кількості – 73 особи по підвищенню компетенцій « основи бізнес планування і підприємницької діяльності» за договорами з Нікопольським міськрайонним центром зайнятості. НПЛ тісно співпрацює з НМРЦЗ з питань перепідготовки незайнятого населення. За останні три роки співпраці з Центром зайнятості ми перенавчили 174 безробітні особи.

      ФОРМУВАННЯ КОНТИНГЕНТУ УЧНІВ, СЛУХАЧІВ

      Відповідно до наказів Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації про виконання державного замовлення на підготовку робітничих кадрів, укладених договорів з фізичними та юридичними особами НПЛ щорічно проводить формування контингенту учнів і слухачів виходячи з потреб регіону і ринку праці в робітничих кадрах, можливостей навчального закладу та ліцензованого обсягу прийому на навчання.

      З цією метою в НПЛ організована робота приймальної комісії, головою якої є виконуюча обов’язки директора О.О. Веретеніна.

      Навчання та працевлаштування в ліцеї відбувається за напрямками: електротехнічний, будівельний, автомобільний, сільськогосподарський та обслуговування населення .
      Основними замовниками робітничих кадрів є приватні підприємства, фермерські господарства, підприємства, організації, установи Нікопольського та інших районів Дніпропетровської області.

      Всі учні навчаються на основі угод, укладених між навчальним закладом і підприємствами-замовниками робітничих кадрів (що сприяє їх працевлаштуванню) та за угодами з фізичними та юридичними особами.

      Для підготовки учнів і слухачів навчальним закладом станом на 01.01.2016 року одержані ліцензії на 18 професій.

      Розпочата робота по створенню навчально-практичного будівельного центру на базі НПЛ в співпраці з будівельною компанією «КНАУФ». Ліцензується професія «монтажник гіпсокартонних конструкцій» та «маляр, штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій».

      В січні 2016 року відкрито меморіальну дошку загиблим в АТО.

      За роки існування ліцею випущено більше 10-ти тисяч кваліфікованих працівників. Багато з них вступили до вищих навчальних закладів та є гордістю сьогодення.

      ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ НІКОПОЛЬСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ ВИСОКВАЛІФІКОВАНИЙ ТА ДОСВІДЧЕНИЙ:

Директор НПЛ Веретеніна Олена Олександрівна присвятила педагогічній діяльності в ліцеї – 24 роки;
Заступник директора з навчально-виховної роботи Бойша Ольга Анатоліївна – 36 років;
Заступник диретктора з навчальної частини Мурашко Людмила Анатоліївна – 31 рік;
Заступник директора з навчально-виробничої частини Ларіонова Марина Анатоліївна – 20 років;
Методист Гаврилюк Любов Григорівна – 18 років.

      Не зрадили своєму покликанню та навчальному закладу і такі працівники:
Майстри виробничого навчання Зіненко Любов Миколаївна - 40 років; Щербак Людмила Григорівна – 35 років; Самарська Наталія Василівна – 30 років;Омелянчук Ольга Іванівна – 28 років; Горбунова Ірина Володимирівна – 24 роки;
Механік Щупій Валерій Григорович – 29 років;
Викладачі спецдисциплін: кухарів Мазур Тетяна Іванівна – 24 роки; будівельного напрямку Буглакова Лариса Віталіївна – 21 рік;
Викладач української мови та літератури Канищева Інна Василівна – 21 рік.
та інші

Україна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 0566) 68 71 46; (+38 0566) 68 67 27
E-mail: npl-42@ukr.net; E-mail: npl_42@i.ua

© Нікопольський професіний ліцей