Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

10 травня 2019 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


НІКОПОЛЬ ОНЛАЙН
ДИМНИЧ

ДИМНИЧ ІГОР ІВАНОВИЧ

Викладач предмету
«Захист Вітчизни»

Кваліфікаційна категорія
«спеціаліст »

Стаж роботи – 5 років

Педагогічне кредо:
«Іти вперед – значить втратити душевний спокій, залишатись на місці – значить втратити себе»

 

 

Зустріч випускників Нікопольського професійного ліцею

з представником військової частини Нікопольського зенітного ракетного полку

15 квітня 2016 року відбулась зустріч випускників Нікопольського професійного ліцею із начальником Пожарного Обслуговування ТВО заступника з виховної роботи технічної батареї, старшиною Томашевським Максимом Миколайовичем. Юнаки отримали вичерпну інформацію щодо умов прийняття на військову строкову службу та за контрактом, критерії відбору, заробітну плату, подання необхідних документів, соціального забезпечення з переглядом відео матеріалів.

Тої слави козацької повік не забудем!

В березні місяці в рамках дитячо-юнацької військового-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Нікопольському професійному ліцеї була проведена викладачем історії Івінською Вікторією Миколаївною історична вікторина «Тої слави козацької повік не забудем!».
Мета гри. Активувати і поглибити знання учнів про українське козацтво та традиції часів Запорізької Січі; виховання поваги до історичної спадщини рідного народу; формувати навички командної роботи.
Інтелектуальні змагання проводилися між двома козацькими роями «Козацька воля» ( учні ІІ курсу групи № 158) та «Микитинці» ( учні І-го курсу групи № 165). Перемогу в грі отримав козацький рій «Микитинці».


У Нікопольському професійному ліцеї завершена робота над учнівським патріотичним проектом «Ми діти твої Україно!». Мета проекту: активізувати патріотичну роботу серед учнівської молоді; виховувати в учнів любов до України, рідного краю, утвердження патріотизму як важливого чинника консолідації суспільства.

Переможцями І – го етапу стали:

- Номінація проекту: «Учасники АТО нашого краю»
Експедиційно-патріотична група учнів (група № 165).
Координатори: методист Гаврилюк Л.Г. Викладач предмету Захист Вітчизни Криштопа В.І.

- Номінація проекту: «Мій рідний край в історичних джерелах».
Дослідницько-пошукова творча група учнів історичного гуртка «Подорож у минуле» -
Махутова Н., Цесько Ю. Стежко А.
Координатор: викладач історії Івінська В.М.

- Номінація проекту: «Словник нових термінів періоду 2013 – 2015 рр. в історії України для учнів ПТНЗ»
Член гуртка «Книголюб» - Казновецька Є.
Координатор: завідуюча БІЦ Мороз Т.О.

Зустріч учнів Нікопольського професійного ліцею з учасниками АТО та волонтерами

04 грудня в Нікопольському професійному ліцеї відбулась зустріч з учасниками АТО, волонтерами, присвячена Дню Збройних Сил України та Дню Волонтерів.

Перед учнями ліцею виступали земляки, патріоти, учасники АТО: Плутарьов Євгеній, Царук Микола, які розповіли про героїчні будні наших воїнів у захисті своїх кордонів, про побратимів.

Волонтерський рух у нашому місті набув великого значення. Волонтерські організації м. Нікополь на заході представляли: Горбаченко Сергій «Волонтерська сотня», Попов Володимир «Спілка ветеранів Афганістана», Сиротенко Кіра «Благодійний фонд «Девора». Вони розповіли про надану допомогу нашим землякам: забезпечення буржуйками, теплим обягом, харчами, побутовими приладами.

Учні нашого ліцею із захопленням слухали розповіді, задавали питання, на які отримували змістовні, цікаві відповіді. На згадку про цю зустріч гості сфотографувались з педагогічними працівниками та учнями.


Тиждень з предмету «Захист Вітчизни»

« Хто за рідну землю б’ється, тому сила подвійна дається»

З 12 по 16 жовтня в Нікопольському професійному ліцеї проходили заходи до Тижня «Захисту Вітчизни» з метою патріотичного виховання молоді.


В понеділок 12 жовтня викладач предмету «Захист Вітчизни» Криштопа Василь Іванович організував виставку бойової зброї «Минуле і сьогодення», яка розташовувалась в холі на першому поверсі ліцею. Із видами бойової зброї учнів знайомили запрошені гості – представники Нікопольської козацької громади на чолі з отаманом Чортомлицької Січі Гармашем О.Г.

У вівторок 13 жовтня на спортивному майданчику і в спортзалі ліцею проходили змагання між групами І і ІІ курсів військового спрямування :
Кидання гранати з місця. Найкращі результати показали: І курс - Потоцька Тетяна (гр.№162), ІІ курс - Кацило Людмила (гр.№ 156),
Спорядження протигазом і ОЗК. Першість отримали: І курс - Касьянов Андрій (гр.№ 165), ІІ курс - Данилов Стас (гр. № 158),
Спорядження магазина патронами. Кращі показники в групах ІІ курсу - Чимирис Сергій, Стеценко Владислав (гр.№ 158), І курсу - Чорноіваненко Стас (гр.№ 165),
Стрільба з пневмо-гвинтівки по мішенях. Найбільш влучними були: на І курсі - Кузьменко Алім (гр. № 165), на ІІ курсі - Рибалко Євген (гр. № 158),
Знання військових звань. Кращу обізнаність показали: І курс - Пугач Володимир (гр. № 165), ІІ курс - Маслов Влад та Омельченко Максим (гр. № 158)

Класними керівниками були проведені виховні години: «Коли ви вмирали, вам сурми не грали» Івінська В.М., кл.кер. гр. № 150, « День українського козацтва – Святої Покрови» Канищева І.В., кл.кер. гр. № 162 ; «День захисника України» Кунах Л.В. кл.кер. гр. № 149.

У п’ятницю 16 жовтня методистом ліцею Гаврилюк Л.Г. та викладачем інформатики Мусіхіною О.Ю. проведено виховний захід у формі усного журналу «Українське військо періоду козаччини»


Протягом тижня в інформаційно-бібліотечному центрі НПЛ функціонувала літературна виставка « День захисника України - це мужності і геройства свято», яку оформила бібліотекар Мороз Т.О.

Виховний  захід «Захисники Вітчизни»

(до дня збройних сил України, 6.12.14р.)
Групи №146,152 за фахом «Маляр. Штукатур»
Викладач Криштопа В.І.
Майстри в/н Агеєв П.І.
Миролюбова Я.І.

Розповідь викладача про збройні сили України

Демонстрація відеоролику «Збройні сили України»

Ознайомлення  з тематичною виставкою


Україна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 0566) 68 71 46; (+38 0566) 68 67 27
E-mail: npl-42@ukr.net; E-mail: npl_42@i.ua

© Нікопольський професіний ліцей