Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

10 травня 2019 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


НІКОПОЛЬ ОНЛАЙНЗасідання школи молодого викладача

(04.01.2019р.)


Традиційно, на початку року було проведено засідання «Школи молодого викладача», метою якого було надання допомоги молодому викладачу у професійному становленні, виробленні власного стилю роботи, розвитку фахового потенціалу. На черговому засіданні підведено підсумки роботи за перший семестр, виявлено складності в роботі молодих викладачів та визначено сумісні шляхи їх подолання. Було проведено засідання круглого столу з обміну досвідом у з більш досвідченими педагогами.
Вибрана тема - «Шляхи подолання та попередження неуспішності учнів» для обговорення досить актуальна та потребувала загального обговорення для прийняття дієвих рішень.


Засідання школи молодого викладача

Моніторинг якості знань учнів.(03.01.2017р.)


Зараз, в умовах оновлення освіти, актуальними стають проблеми педагогічної діагностики. Неможливо досягти високого рівня навчальних досягнень учнів без відповідного контролю за ходом навчального процесу. На сучасному етапі модернізація освіти в Україні тісно пов'язана з інтенсивним пошуком нових, більш ефективних форм контролю за якістю навчання і виховання учнів. Якість навчального процесу залежить не тільки від рівня кваліфікації вчителя і ступеня підготовленості учнів, але і від якості організації навчального процесу, від якості управління ним. Для успішного здійснення навчального процесу в усьому його різноманітті все актуальнішим стає аналітичний контроль його поточного стану і результативності навчального процесу. Засобом, що служить для оцінки якості знань та покращення ефективності навчального процесу є моніторинг. Під моніторингом розуміють постійне спостереження за яким-небудь процесом з метою виявлення його відповідності бажаному результату або початковим припущенням. Моніторинг - відносно новий інструмент у системі освіти, хоча різні оцінки якості результатів навчання здійснювалися постійно. Проблеми оцінювання навчальних досягнень учнів та оцінювання ефективності навчання пов’язані між собою. Розв’язання цієї проблеми стає можливим завдяки моніторинговим дослідженням. Тому в умовах сучасної освіти актуальним є питання проведення системного моніторингу.Засідання школи молодого викладача

Підготовка викладача до уроку. Типи та види уроків. (07.12.2016р.)


Підготовка вчителя до уроку складається з двох органічно пов'язаних між собою етапів: планування системи уроків з теми і конкретизації цього планування стосовно кожного уроку, осмислення і складання планів окремих уроків. Розпочинаючи планування системи уроків з чергової теми, вчитель повинен чітко уявити якими опорними знаннями, уміннями і навичками уже володіють учні, які види наступних зв'язків (предметних, міжпредметних) можуть і повинні на їх основі актуалізуватися. Дані питання були порушені та ретельно оброблені на засіданні школи молодого викладача Нікопольського професійного ліцею. Активними учасниками засідання стали молоді викладачі ліцею - Остахов Ю.В., Димнич І.І., Дорошенко Т.А.


Україна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 0566) 68 71 46; (+38 0566) 68 67 27
E-mail: npl-42@ukr.net; E-mail: npl_42@i.ua

© Нікопольський професіний ліцей